Login

Zakład Algebry i Teorii Liczb

Kierownik: prof. zw. dr hab. Jerzy Kaczorowski, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Pokój:
B2-45
Telefon:
61829-5426
www:
www.atl.amu.edu.pl

Tematyka:
Pracownicy zakładu prowadzą badania z zakresu analitycznej teorii liczb i kryptografii. Dotyczą one głównie własności funkcji typu L i ich zastosowań w teorii liczb i kryptografii.

Lista pracowników:

Profesorowie:
prof. dr hab. Jerzy Kaczorowski, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
prof. UAM dr hab. Maciej Grześkowiak, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 
prof. UAM dr hab. William Mance Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
prof. UAM dr hab. Łukasz Pańkowski, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 
prof. UAM dr hab. Maciej Radziejewski, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Adiunkci:
dr Karol Gierszewski, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Starsi wykładowcy:
dr Roman Czarnowski, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Seminaria

Wtorek 10:00-12:00
Pokój B2-39

www:
http://www.atl.amu.edu.pl/seminarium.html

Charakterystyka seminarium:
W ramach seminarium prezentowane i dyskutowane są wyniki badań uczestników seminarium oraz ważne prace z zakresu szeroko rozumianej teorii liczb. Głównym tematem podejmowanym w czasie seminarium jest analityczna teoria liczb, w szczególności własności funkcji typu L i ich zastosowania w teorii liczb i kryptografii.

Kalendarz wydarzeń

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31