Informacje dla przystępujących do egzaminów wstępnych na Wydziale Matematyki i Informatyki UAM

W związku z zagrożeniem wirusem COVID-19 wprowadza się następujące dodatkowe zasady obowiązujące w trakcie egzaminów wstępnych:

1. Kandydaci na studia zobowiązani są do stosowania środków ochrony osobistej, tj. maseczek lub przyłbic, dezynfekcji rąk po wejściu na Wydział oraz stosowania się do wszystkich zaleceń wydawanych przez władze państwowe i polecenia pracowników Wydziału.
  2. Kandydaci zobowiązani są do posiadania własnych przyborów do pisania, w szczególności ołówków i gumek do mazania. Kandydaci powinni też zaopatrzyć się w inne rzeczy do osobistego użytku potrzebne w trakcie egzaminu (np. chusteczki higieniczne czy wodę do picia). Zabronione jest przekazywanie sobie czegokolwiek podczas egzaminu.
  3. W trakcie egzaminu nie wolno używać m.in., komórek, kalkulatorów, tabletów.
  4. Kandydaci będą wpuszczani do budynku Wydziału głównym wejściem (wejście A) za okazaniem dowodu tożsamości 15 minut przed rozpoczęciem egzaminu. Przy wejściu na Wydział zostaną poinformowani o sali, w której będą zdawać egzamin.
  5. Należy udać się do sali i usiąść na wyznaczonym miejscu. Zakazuje się gromadzenia się na terenie Wydziału. Jedynymi pomieszczeniami dostępnymi dla kandydatów poza salami egzaminacyjnymi są toalety.
  6. Po zakończeniu egzaminu należy niezwłocznie opuścić budynek Wydziału. O wyniku egzaminu dowiedzą się Państwo z systemu rekrutacyjnego.