Trudne sytuacje i kryzysy psychiczne wśród studentów – kwestionariusz

Droga Studentko, Drogi Studencie,

zapraszamy Cię do udziału w bardzo ważnym projekcie i wypełnienia ankiety dotyczącej trudnych sytuacji i kryzysów psychicznych, jakich doświadczają studenci w trakcie studiów. Badanie jest realizowane w ramach międzynarodowego projektu SOS Digital – Support to Students in Distress. Będziesz potrzebować mniej niż 10 minut na wypełnienie całego kwestionariusza.

Celem projektu jest stworzenie kompleksowej platformy internetowej ‘SOS Digital’, na której studenci uczelni mają uzyskać potrzebne im wsparcie w stanach kryzysów psychicznych i trudnych sytuacji życiowych. Więcej informacji można znaleźć na stronie Uniwersytetu.

Twoje doświadczenia są bardzo ważne – dzieląc się nimi możesz pomóc bardzo wielu osobom!

W razie wątpliwości bądź chęci uzyskania szerszych informacji prosimy o kontakt z koordynatorką projektu: Anną Rutz Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 61 829 20 55.

Jednocześnie prosimy o przekazanie naszej prośby jednej osobie - dzięki temu możemy wspólnymi siłami podwoić liczbę odpowiedzi.