Nauczanie informatyki na różnych etapach edukacyjnych - warsztat nauczyciela

Zapraszamy do udziału w ostatnich w tym roku akademickim warsztatach dla nauczycieli, zatytułowanych "Nauczanie informatyki na różnych etapach edukacyjnych - warsztat nauczyciela", które poprowadzi Pani Alina Gościniak - nauczycielka informatyki, techniki oraz technologii informacyjnej.

Pani Alina Gościniak pracuje w VIII Liceum Ogólnokształcącym im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, ponadto jest:

• Stypendystką Fundacji im. Jana Łukasiewicza (stypendia dla nauczycieli przyczyniających się do sukcesów polskiej informatyki).
  • Współautorką zbioru zadań maturalnych z informatyki.
  • Autorką opracowania innowacji pedagogicznej Informatycznej Klasy Akademickiej (IKA).
  • Egzaminatorem maturalnym z informatyki.
  • Celem warsztatów będzie omówienie zagadnień związanych ze zmianami w podstawie programowej, przykładów dobrych praktyk w realizacji zajęć oraz warsztatu pracy nauczyciela informatyki i oceny jakości pracy szkoły.

Spotkanie odbędzie się w poniedziałek 11.06.2018 roku, w godz. 16.30 - 19.00 Sala D1. Rejestracja na wydarzenie odbywa się przez formularz zgłoszeniowy dostępny ze strony https://rejestracja.matematyka.poznan.pl/pfm/wydarzenia/wydarzenia/szczegoly/89.

Warsztaty dla nauczycieli w 2018 roku są współfinansowane przez Fundację Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu w ramach projektu konkursowego FUND_AKCJA