Studia podyplomowe "Przetwarzanie danych - Big Data" wyróżnione certyfikatem "Studia z Przyszłością"

W poniedziałek 9 kwietnia w Pałacu PAN w Jabłonnie koło Warszawy odbyła się Gala Finałowa III edycji Ogólnopolskiego Konkursu i Programu Akredytacji Kierunków Studiów organizowanego przez Fundację Rozwoju Edukacji i Szkolnictwa Wyższego oraz Agencję PRC.

Podczas Gali prowadzone na naszym Wydziale studia podyplomowe "Przetwarzanie danych - Big Data" zostały wyróżnione certyfikatem z "Studia z Przyszłością".

Certyfikat przyznawany jest kierunkom i specjalnościom realizowanym według nowoczesnych i innowacyjnych programów kształcenia, dobrze odpowiadającym na potrzeby rynku pracy, zgodnym z oczekiwaniami otoczenia społeczno-gospodarczego. O przyznaniu wyróżnień decyduje Komisja złożona z wybitnych naukowców, przedstawicieli środowiska gospodarczego i ekspertów Fundacji Rozwoju Edukacji i Szkolnictwa Wyższego.

Zachęcamy do zapoznania się z Relacją z Gali.