Studia w systemie "Double Degree"

W ubiegłym roku została zawarta umowa pomiędzy naszym Wydziałem a Dipartimento di Matematica e Informatica Uniwersytetu w Perugii we Włoszech w sprawie prowadzenia studiów w systemie "Double Degree" na kierunku Matematyka dla studentów studiów magisterskich.

Studia w systemie "Double Degree" polegają na odbyciu części nauki w swojej uczelni a części na uczelni partnerskiej, i napisaniu jednej pracy magisterskiej pod opieką dwóch (współ)promotorów, po jednym z każdej z tych uczelni. Po ukończeniu studiów i pomyślnej obronie pracy magisterskiej student otrzyma dwa dyplomy ukończenia studiów - UAM i Uniwersytetu w Perugii. Pobyt w Perugii będzie wspierany stypendium programu Erasmus.

Wszystkie osoby zainteresowane, a w szczególności studentów, którzy zamierzają w październiku tego roku rozpocząć studia magisterskie na kierunku Matematyka zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami studiów Double Degree na stronie
www.wmi.amu.edu.pl/pl/studia-double-degree-kandydat.