Kontynuatorzy pracy organicznej

Biuro Prasowe informuje o konkursie pod hasłem „Młodzi Organicznicy XXI wieku” skierowanym do studentów uczelni publicznych miasta Poznania.

Do konkursu „Młodzi Organicznicy XXI wieku” można zgłosić się osobiście lub zostać zgłoszonym – przez osobę fizyczną, prawną, organizację lub instytucję. Kandydat powinien posiadać status studenta uczelni publicznej miasta Poznania. Zgłoszenia przyjmowane są w trzech kategoriach:

1. Następca Emilii Sczanieckiej – aktywista (oceniona zostanie działalność motywująca i inspirująca innych do działania w różnych sferach życia);
2. Następca Karola Marcinkowskiego – filantrop (oceniona zostanie działalność na rzecz osób znajdujących się w trudnej sytuacji życiowej, wolontariat);
3. Następca Dezyderego Chłapowskiego – społecznik (oceniona zostanie działalność na rzecz społeczności lokalnej).
Emilia Sczaniecka, Karol Marcinkowski, Dezydery Chłapowski – to legendy pracy organicznej i pracy u podstaw. Pomagali innym za życia, teraz są dla wszystkich wzorem postępowania.

W każdej z kategorii przewidziano przyznanie nagrody głównej w wysokości 8000zł brutto, oraz drugiego i trzeciego miejsca - odpowiednio: 5000zł brutto oraz 3000zł brutto. Jury konkursu dokona oceny zgłoszeń biorąc pod uwagę osiągnięcia uczestnika, jego referencje oraz ogólne wrażenie. Dodatkowym uhonorowaniem zwycięzców będzie uroczysta Gala „Młodzi Organicznicy XXI wieku”.
Uwaga! Na zgłoszenia kandydatur Młodych Organiczników przez kartę zgłoszeniową czekamy w Biurze Prasowym UAM (Collegium Minus, ul. Wieniawskiego 1, pok. 305) do 19 maja 2017 roku do godz. 15:00! Zgłoszenia można przesyłać także pocztą (decyduje data stempla pocztowego). Więcej informacji w regulaminie konkursu.