Login

Prace dyplomowe

Prace dyplomowe

Wszelkie procedury dotyczące procesów:

  • poszukiwania promotora,
  • wyboru tematu pracy dyplomowej,
  • dokumentowania porozumień pomiędzy promotorem a studentem

realizowane są za pośrednictwem Wydziałowego Systemu Rejestracji Prac Dyplomowych.

System ten, dostępny pod adresem https://pd.wmi.amu.edu.pl udostępnia narzędzia niezbędne do realizacji powyższych zadań.

Zgłaszanie tematów prac dyplomowych

Na kierunku informatyka tematy pracy dyplomowych zgłaszane są zgodnie z następującym regulaminem. Podane terminy obowiązują w roku akademickim 2018/2019.

Przewodnik dla promotora

Dla pracowników, którzy pełnią, bądź będą pełnić funkcję promotora prowadzonych na naszym Wydziale prac dyplomowych został opracowany przewodnik korzystania z serwisu. Zachęcamy do zapoznania się z nim.

W przypadku problemów i pytań związanych z systemem prosimy kontaktować się z Laboratorium Wsparcia i Rozwoju Aplikacji: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Archiwum Prac Dyplomowych

Archiwum Prac Dyplomowych

Zgodnie z Zarządzeniem Rektora Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu archiwizacja prac dyplomowych następuje przy użyciu systemu Archiwum Prac Dyplomowych (APD) będącej elementem Uniwersyteckiego Systemu Obsługi Studiów (USOS).

Student obowiązany jest do zarejestrowania pracy dyplomowej w dziekanacie nie później niż tydzień przed planowanym terminem egzaminu dyplomowego. W dniu zarejestrowania pracy dyplomowej w dziekanacie student obowiązany jest również do wprowadzenia wersji elektronicznej pracy dyplomowej do systemu APD. Praca dyplomowa oprócz streszczenia w języku polskim powinna zawierać również streszczenie w języku angielskim (Abstract).

Kierujący pracą dyplomową (promotor) obowiązany jest do sprawdzenia kompletności i poprawności danych wprowadzonych przez studenta do systemu APD i ich zatwierdzenia.

Student obowiązany jest do wydrukowania pracy pobranej z systemy APD i złożenia jej w dziekanacie.

Kierujący pracą dyplomową (promotor) oraz recenzent obowiązani są do wypełnienia oraz zatwierdzenia w systemie APD formularza oceny pracy dyplomowej stanowiącej recenzję pracy dyplomowej najpóźniej do dnia poprzedzającego egzamin dyplomowy. Podpisane recenzje należy złożyć w dziekanacie.

Dostęp do systemu APD jest możliwy po zalogowaniu ze strony głównej systemu USOSweb lub pod adresem apd.amu.edu.pl.

Instrukcja obsługi dla studentów
Instrukcja obsługi dla promotorów i recenzentów

Kalendarz wydarzeń

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31