Login

Nauczanie zdalne - zarządzenia i komunikaty

Panel dydaktyczny i Microsoft Teams 

Zapraszamy do skorzystania z narzędzi wspierających nauczanie zdalne na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. 

Dla nowych użytkowników tych narzędzi przydatne będą: 

  1. Instrukcja pierwszego logowania, przygotowana przez Centrum Informatyczne. W sprawie trudności z zalogowaniem prosimy pisać na adres intrTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
  2. Poradnik dotyczący rozpoczęcia pracy z Teams i wykorzystania Panelu Dydaktycznego, zawierający wskazówki dotyczące prowadzenia pierwszych zajęć z ich wykorzystaniem. 
  3. Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania (FAQ). 
  4. Strona zawierająca materiały pomocne podczas prowadzenia zajęć z wykorzystaniem Panelu Dydaktycznego oraz Microsoft Teams (wymagane logowanie do Office 365). 
  5. Przykładowe rozwiązania do zastosowania podczas prowadzenia zajęć matematycznych w formie zdalnej, opracowane przez pracowników naszego Wydziału. 

Teams jest dla nas podstawowym narzędziem współpracy online. Umożliwia wideokonferencje, wymianę plików, współdzielenie notatek i inne formy komunikacji. Panel Dydaktyczny to aplikacja osadzona na platformie Office 365 (dokładniej w Intranecie) pozwalająca na tworzenie w Teams tzw. zespołów odpowiadających grupom zajęciowym. 

Dostęp do Panelu Dydaktycznego:

Wsparcie nauczania zdalnego

Wsparcie na WMI (problemy dotyczące nauczania matematyki i informatyki): Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.   

Wsparcie na UAM (problemy techniczne): Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Zarządzenia i komunikaty

Zarządzenie Rektora dotyczące organizacji działalności dydaktycznej w okresie zagrożenia wirusem COVID-19 

Komunikat Prorektor ds. kształcenia prof. Beaty Mikołajczyk odnośnie organizacji procesu kształcenia w formie zdalnej, wraz z elementami FAQ oraz wskazaniem wybranych rozwiązań 

Zasady prowadzenia zajęć zdalnych na Wydziale Matematyki i Informatyki UAM 

E-learning a studenci/doktoranci z niepełnosprawnościami 

 

Kalendarz wydarzeń

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30