Login

Nauka On-line

Materiały dydaktaktyczne na platformie e-learning

W celu podniesienia atrakcyjności zajęć oraz zwiększenia efektów kształcenia opracowane zostały uzupełniające materiały dydaktyczne w formacie pozwalającej na prezentację na platformie e-learning. Materiały zawierają obok części teoretycznej i zadaniowej, również testy samokontroli z zakresu przyswojenia materiału.

Dzięki temu dostęp do aktualnych notatek z ćwiczeń i wykładów jest otwarty z każdego miejsca na świecie, gdzie aktywne jest połączenie z Internetem. Poniżej znajduje się lista portali zdalnego nauczania dostępna na Wydziale Matematyki i Informatyki.

  • OLAT (skrót od OnLine Learning And Training) to internetowa platforma e-learning, czyli specjalna witryna internetowa umożliwiająca prowadzenie lub wspomaganie procesu dydaktycznego. Adres platformy OLAT Wydziału Matematyki i Informatyki to: https://olat.wmi.amu.edu.pl/stacjonarne/dmz/
  • EduWiki - Ta wiki ma służyć do: udostępniania materiałów na zajęcia, informowania o wynikach testów i egzaminów oraz przeprowadzania testów, składania przez studentów projektów.

Na wydziale został uruchomiony również program kursów on-line w ramach Microsoft IT Academy. Każdy student może ukończyć dowolną liczbę spośród kilkudziesięciu kursów oferowanych na tej platformie. Część zajęć dodatkowych lub kursów kończy się uzyskaniem certyfikatów zawodowych (np. Kursy IBM, Microsoft IT Academy , Akademia CISCO , SAP).

Projekt finansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Kalendarz wydarzeń

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31