Login

Webinary dla studentów organizowane przez Biuro Karier UAM

Zapraszamy na 5 dni rozwojowych webinarów, warsztatów, konsultacji i szkoleń online dla studentów w ramach organizowanej przez Biuro Karier UAM “Gry o Karierę!” Tylko komputer, słuchawki, wygodna kanapa i kubek ulubionej kawy – tyle potrzeba, by wziąć udział. Wydarzenie odbędzie się w dniach 25-29 maja, obowiązują zapisy, a liczba miejsc jest ograniczona.

"Gra o Karierę" to ogólnopolska inicjatywa łącząca Akademickie Biura Karier, której celem jest promowanie naszej działalności wśród studentów. Formuła online wydarzenia daje niepowtarzalną okazję wzięcia udziału w wydarzeniach organizowanych przez różne uczelnie w Polsce. Listę tegorocznych wydarzeń możecie znaleźć na stronie "Gry o karierę".

Poniżej lista webinarów organizowanych przez Biuro Karier UAM:

Profesor Michał Karoński członkiem IC ERC

Pracownik naszego Wydziału, dziekan w latach 1993-1999, profesor Michał Karoński został członkiem sześcioosobowego Identification Committee European Research Council. Komitet ma za zadanie przedstawić kandydatów do nowej Rady Naukowej ERC.

Rada Naukowa to najwyższy organ zarządzający Europejskiej Rady ds. Badań Naukowych, zajmującej się przyznawaniem środków na pionierskie badania podstawowe z zakresu różnych dziedzin nauki. Określa on specyfikę grantów i poziom ich finansowania, opracowuje roczny program prac, ustala procedurę oceny wniosków, powołuje ekspertów oceniających wnioski, a także monitoruje wdrożenie programów. Członkowie tego ciała powoływani są przez Komisję Europejską na czteroletnią kadencję i działają we własnym imieniu, niezależnie od interesów politycznych lub narodowych. 

Więcej informacji można znaleźć na stronie Życia Uniwersyteckiego.

Wznowienie wypożyczeń i zwrotów książek w Bibliotece Wydziałowej

Informujemy, że od 18 maja b.r. Biblioteka Wydziałowa wznawia wypożyczenia (tylko po wcześniejszym zamówieniu on-line) i zwroty książek. Prosimy o zapoznanie się ze szczegółowymi zasadami działalności biblioteki w okresie epidemii.

Wirtualny dzień otwarty organizowany przez Radę Samorządu Studentów WMI UAM

Zamierzasz studiować informatykę, matematykę lub nauczanie matematyki i informatyki? Jeśli masz w głowie setki pytań i wątpliwości, to świetnie trafiłeś! Rada Samorządu Studentów Wydziału Matematyki i Informatyki UAM postanowiła zebrać zebrać całą przydatną wiedzę i pomóc przyszłym studentom podjąć mądre decyzje.

Jeśli chcesz wiedzieć:

  • Jak wyglądają studia na naszym Wydziale?
  • Dlaczego warto studiować na naszym Uniwersytecie?
  • Jaki kierunek wybrać?
  • Jak przebiega rekrutacja?
  • lub masz własne pytania... Zaobserwuj profil Rady Samorządu Studentów Wydziału Matematyki i Informatyki UAM na Facebooku oraz wypełnij ankietę.

Odpowiedź na wszystkie pytania pojawi się już niebawem, w formie wirtualnego dnia otwartego na Facebooku Rady Samorządu Studentów WMI UAM.

Zamawianie skanów w Bibliotece naszego Wydziału

W związku z wyjątkową sytuacją epidemiologiczną i zamknięciem biblioteki, do odwołania zostaje uruchomiona usługa zamawiania kopii elektronicznych z zasobów Biblioteki WMiI.

Usługa jest adresowana do pracowników, doktorantów i studentów Wydziału. Ogólne zasady składania zamówień dostępne są na stronie Biblioteki w zakładce Zamów skan.

Calendar

Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31